Rzęsy Metoda 2:1 , 3:1

Przedłużanie rzęs metodą 2:1 lub 3:1
polega na przyklejaniu do pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, dwóch lub trzech rzęs sztucznych. Rzęsy  używane przy tej metodzie są bardzo elastyczne, miękkie i delikatne, charakteryzują się również komfortem noszenia oraz głęboką czernią.
Rzęsy są ultra cienkie i dzięki specjalnej recepturze wyglądają bardzo naturalnie. Wyróżniają się pięknym, wysokim połyskiem oraz są odporne na wszelkie odgniecenia. Nie wyginają się ani nie łamią. Nie tracą swoich właściwości nawet gdy są wilgotne i mokre.

Przed zabiegiem:
Należy pamiętać iż przed zabiegiem trzeba wyjąć szkła kontaktowe. Ponieważ demakijaż znacznie wydłuża czas zabiegu  zaleca się dokładne zmycie makijażu przed zabiegiem za pomocą środków bezolejowych lub umycie wodą z mydłem. W przeddzień uzupełnienia rzęs zaleca się bardzo dokładne umycie oczu za pomocą środków odtłuszczających (mydła, żelu do twarzy).Jeżeli klientka ma bardzo jasne rzęsy naturalne, zaleca się ich pofarbowanie co najmniej kilka godzin przed zabiegiem.

Rzęsy uzupełniamy co 3-4 tygodnie.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs:
- brak naturalnych rzęs Klientki z łysieniem (alopecia)
- wcześniejsze wykonanie trwałej na rzęsach
- klientki poddawane chemioterapii (aplikacja możliwa dopiero po zakończeniu pełnego leczenia, w momencie gdy zostaje przywrócony prawidłowy wzrost owłosienia)
- zapalenie spojówek
- zaćma
- zespół suchego oka
- Trichotillomania- nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs
- infekcja oka
- stwierdzona jaskra
- opryszczka powiek
- cukrzyca
- stany zapalne skóry
- stwierdzone infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybiczne oka lub w jego bezpośredniej okolicy

Kadra

Usługi

Makijaż permanentny

Zabiegi na twarz

Kosmetyka estetyczna

Zabiegi na ciało

Dłonie i stopy

Makijaż

Galerie

Stylizacja rzęs i brwi

Szkolenia