Infinite RF Radiofrekwencja mikroigłowa

 

Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest przy użyciu wymiennych jednorazowych kartridży z pozłacanymi igłami. Energia cieplna RF rozprowadzana jest w skórze właściwej na głębokościach odpowiadających długościom igieł z bardzo niewielkim działaniem na naskórek. Zabieg ma bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych, gdyż cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe.

W porównaniu do zabiegu lasera frakcyjnego nie istnieje ryzyko powinowactwa z melaniną, więc nie pojawią się żadne przebarwienia oraz hipo lub hiperpigemntacja.

Efekty działania RF Infinity dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się znacznie elastyczniejsza. Największe efekty widać od 2 do 5 miesięcy po zabiegu. Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.

EFEKTY ZABIEGOWE:
- redukcja zmarszczek,
- napięcie i ujędrnienie skóry,
- redukcja blizn i rozstępów,
- redukcja blizn potrądzikowych,
- poprawa kolorytu i widoczny blask,
- zmniejszenie widoczności porów,
- likwidacja cieni i obrzęków pod oczami,
- usuwanie przebarwień i plam,
- szybki proces gojenia,
- efekty widoczne po pierwszym zabiegu.

*Okolica twarzy obejmuje: czoło, okolicę oka, ust, policzki, linię żuchwy i podbródek.

Kadra

Usługi

Makijaż permanentny

Zabiegi na twarz

Kosmetyka estetyczna

Zabiegi na ciało

Dłonie i stopy

Makijaż

Galerie

Stylizacja rzęs i brwi

Szkolenia