Peelingi chemiczne

Kwas ferulowy

Zabieg z kwasem ferulowym to bardzo intensywny, szybki zabieg przeciwzmarszczkowy o sile lasera medycznego o właściwościach liftingujących, regenerujących, anti-aging oraz wyrównujących koloryt skóry. Znakomicie sprawdzi się w przypadku skóry pozbawionej jędrności i elastyczności. Jego wszechstronne działanie nie tylko upiększające ale i zdrowotne spowodowało, że stał się hitem w kosmetyce. Kwas ten nie wykazuje działania złuszczającego ani drażniącego skórę. Zabieg z kwasem ferulowym może być wykonywany w serii lub jednorazowo jako zabieg liftingujący, bankietowy.

Kwas mlekowy
Posiada właściwości silnie nawilżające, przeciwstarzeniowe, antybakteryjne oraz rozjaśniające. Dzięki temu, że ma dużą cząsteczkę, która nie przenika zbyt szybko przez warstwy skóry, wykazuje słabsze działanie eksfoliacyjne, a na tym samym pozwala na delikatniejsze złuszczanie.

Kwas glikolowy
Jest kwasem o bardzo małej cząsteczce dzięki czemu bardzo szybko i głęboko wnika w skórę. Działanie kwasu glikolowego opiera się na stymulacji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Polecany jest dla skór grubych, tłustych, trądzikowych, ze zmarszczkami, bliznami i przebarwieniami.

➡️Striva-Derm PRV 35%
Serum na bazie kwasu pirogronowego o właściwościach normalizujących, bakteriostatycznych, rozjaśniających a także likwidujących oznaki fotostarzenia. Działa również sebostatycznie hamując nadmierne wydzielanie sebum. Polecany dla skóry trądzikowej, zaniczyszczonej oraz z widocznymi przebarwieniami i zmarszczkami.

Kwasy Peel Mission: 

- kwas pirogronowy

- kwas azelainowy

- kwas laktobionowy 

- kwas szikimowy 

- kwas salicylowy

Kadra

Usługi

Makijaż permanentny

Zabiegi na twarz

Kosmetyka estetyczna

Zabiegi na ciało

Dłonie i stopy

Makijaż

Galerie

Stylizacja rzęs i brwi

Szkolenia